Kas 022011
 

Kişisel Gelişim, farkındalığı; farkındalık ise bedenimizi iyi tanımayı gerektirir. Bedenimize genel olarak iyi bakmamız önemli olmakla birlikte, gözlerimize biraz daha iyi davranmamızda büyük yarar var.

Gözlerimiz, en fazla kullandığımız organlardan biridir. Buna rağmen, onları korumak konusunda yeterli özeni göstermekte nedense cimri davranırız. Oysa günde üç-beş dakikalık basit alıştırmalar sayesinde gözlerimizin esnekliğini, verimliliğini ve dayanıklılığını arttırmamız ve sürdürmemiz mümkün.

Etrain – Göz Alıştırma Programını bu amaçla yazdım. Programın olabildiğince basit ve işlevsel olmasına gayret ettim. Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgiye bu adresten: Göz Alıştırmaları İçin Ücretsiz Program – Etrain ulaşabilirsiniz.

Programı ücresiz olarak indirmek için: Etrain.exe – Göz Alıştırma Programı

Umarım işinize yarar.

Ahmet Aksoy

 

 Bir yanıt bırakın

Bu HTML tagleri ve özellikleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Önceki yazıyı okuyun:
Dil Kalıpları Uygulama Örnekleri -3

Üçüncü dil kalıbını incelerken bir değişikliğe gideceğiz. Geçen hafta sonu yaptığımız atölyelerden birinde, aslında İngilizceden tercüme edilmiş olan dil kalıplarının...

Kapat